قوانین و مقررات


قوانين و مقررات سايت
شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز هارد ایران:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی هاردایران به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏سایت فروشگاه اینترنتی هاردایران و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی هاردایران از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏های قبلی محسوب می‏شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏های فروشگاه اینترنتی هارد ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و خدمات فروشگاه اینترنتی هارد ایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی هاردایران اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی هاردایران استفاده می‏کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏کنید و یا به فروشگاه اینترنتی هاردایران ایمیل می‏زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏ها باشد، شما موافقت می‏کنید که فروشگاه اینترنتی هاردایران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشنها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی هاردایران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامکها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی هاردایران را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی هاردایران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند.
فروشگاه اینترنتی هاردایران متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏تر و امن‏تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی هاردایران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی هاردایران ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی هاردایران جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی هاردایران محسوب می‏شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی هاردایران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی هاردایران محفوظ می‏دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‏شوند.
فروشگاه اینترنتی هارد ایران به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی هاردایران به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏گیرند فروشگاه اینترنتی هاردایران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی هاردایران به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی هاردایران محفوظ است و یا مشتری می‏تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
درحال حاضر فروش قطعه بصورت عمده صورت می گیرد .

فروشگاه اینترنتی هارد ایران مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‏گیری، پردازش و ارسال می‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی هاردایران محفوظ است.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز (پروموشن) :

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏ هایی بسیار ویژه ‏تر نسبت به فروش‏های ویژه درج می‏شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی هاردایران تعهدی در قبال سفارش‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‏های لازم انجام می‏شود.


شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال كالا در اين فروشگاه تنها از طريق پست بوده و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه پستي بصورت رايگان و از سمت فروشنده تامين ميگردد.