بازیابی اطلاعات هارد دیسک بصورت فوق تخصصی

امتیاز دهید:
85 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 بازیابی اطلاعات هارد دیسک بصورت فوق تخصصی

بازیابی اطلاعات هارد دیسک بصورت کاملا تخصصی در مرکز هارد ایران

مرکز بازیابی اطلاعات هارد ایران ارائه دهنده خدمات ریکاوری و تعمیرات هارد دیسک بصورت فوق تخصصی


در وب سایت هارد ایران می توانید تصاویری از تجهیزات و لابراتوار مورد نیاز برای انجام تعمیرات و بازیابی اطلاعات هارد دیسک مشاهده نمائید تا متوجه اهمیت موضوع و میزان تخصصی بودن آن شوید. می توان آنرا به جراحی قلب تشبیه کرد چون مقیاس عملیات نانومتری و در فضای آنتی استاتیک کلین روم به دور از گرد و غبار برای تعمیرات داخلی یا اصطلاحا جراحی هارد دیسک از جمله تعویض هد هارد دیسک و تعویض پلاتر هارد دیسک انجام می گیرد. ضمنا تصور کنید خاطرات چندین ساله خانوادگی و یا حاصل تلاش های چندین ساله پروژه ی خود را به یکباره از دست داده اید … کدام عضو بدن شما دچار ضعف و درد خواهد شد؟
خودتان قضاوت کنید …
مهندسین ما با بررسی بردهای مدارچاپی هارد دیسک ها آنها را تعمیر و اطلاعات را بازیابی می کنند. لابراتوار هارد کلینیک نیز مجهز به کاملترین ابزار نمونه برداری از اطلاعات هارد دیسک و تکنولوژی های ترمیم فریمور سخت افزاری می باشد که اینها در کنار هم منجر به حصول بالاترین نتایج در بازیابی اطلاعات هارد دیسک می شوند. شاید این بهترین شانس برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک شما باشد!
هارد ایران ، از بهترین و آخرین تکنولوژی در دسترس برای بازیابی اطلاعات و دستیابی به بالاترین موفقیت استفاده می کند. آسوده خیال باشید … اطلاعات هارد دیسک شما ، ۱۰۰ درصد خصوصی و محرمانه حفظ خواهد شد. ما برای این هستیم تا به شما کمک کنیم و همیشه به سیاست های اطلاعات شما احترام می گذاریم.
با یک متخصص بازیابی اطلاعات هارد دیسک تماس داشته باشید :
همین حالا می توانید با هارد ایران تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان بازیابی اطلاعات ما گفتگوی آنلاین داشته باشید. ما آماده ایم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.
می توانید هارد دیسک خراب خود را به هارد ایران بیاورید و یا آنرا از طریق پیک و یا پست به دست ما برسانید. ما شرایط هارد دیسک شما را بدون دریافت هیچگونه هزینه ای و کاملا رایگان ، بررسی و آنالیز می کنیم و ظرف ۲۴ ساعت نتیجه را به شما اعلام خواهیم کرد. ما به شما خواهیم گفت که چه مشکلی برای هارد دیسک شما پیش آمده و تعمیر و بازیابی آن چه مدت و چه هزینه ای را برای شما در بر خواهد داشت.در این مرکز مشاوره و تست هارد دیسک و سرور و گوشی همراه شما رایگان ، قابل اطمینان و سریع خواهد بود.
نکته : درایو های هارد دیسک خرابی که به هر نحوی توسط افراد متخصص و یا غیر متخصص دستکاری شده اند ( لحیم کاری ، تغییر فریمور و باز شدن هارد درایو ) به اعتقاد ما شانس کمتری در بازیابی اطلاعات دارند و ما را مجبور به صرف زمانی مضاعف برای تعمیرات می کنند.
زمان مورد نیاز و هزینه بازیابی اطلاعات حسب نوع مشکل هارد دیسک و درجه فوریت عملیات محاسبه می گردد و از ۱ روز تا یکماه ممکن است بطول بیانجامد. ضمنا در صورتیکه هارد دیسک شما تعمیر نشد ، هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد .
اگر مبلغ برآورد بازیابی اطلاعات را تائید کردید و قرار شد که ما هارد دیسک شما را تعمیر و بازیابی کنیم ، در ۹۰ درصد موارد اطلاعات بصورت کامل بازیابی می شود. در صورتیکه برآورد ما را نپذیرفتید ، می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای هارد دیسک خود را از ما تحویل بگیرید.


مرکز هــــــارد ایران


خرابی های شایع هارد دیسک ها عبارتند از :
آسیب دیدگی و خرابی هد هارد دیسک – Damaged Heads
قفل کردن اسپیندل موتور هارد دیسک – Seized Spindle Motor
خرابی برد هارد دیسک و سوختن برخی اجزای برد مدار چاپی هارد دیسک PCB – Damaged Printed Circuit Board
ایجاد بد سکتور بر روی هارد دیسک – Bad Sectors خرابی فریمور هارد دیسک ( اغلب در هارد دیسک های Seagate 7200.11 ) – Firmware Corruption
خرابی سیستم فایل پارتیشن هارد دیسک – File System Corruption
غیر قابل دسترسی شدن اطلاعات بر روی هارد دیسک – Unable to access any data
عدم شناسایی هارد دیسک توسط سیستم و در بایوس – Hard disk not detected
پاک شدن فایل ها / فرمت شدن هارد دیسک – Deleted files/Reformatted hard disk

مرکز هــــارد ایران

اگر هارد دیسک شما قسمتی از آرایه بندی RAID است ، بازیابی اطلاعات RAID و در صورتیکه درایو شما از نوع SSD می باشد ، بازیابی اطلاعات SSD را بررسی نمائید.