مرکز هارد ایران : ارائه دهنده نسل جدید سرور های اچ پی HP و HPE - تعمیرات سرور - و بازیابی اطلاعات انواع سرور - فروش تجهیزات SERVER - فروش سرور استوک و دست دوم

عرفی نسل جدید سرور های HPE / سرور های HPE Proliant Gen10HPE رسما در خبری اعلام کرد که نسل جدید سرور های Proliant Gen10 ، پایداری حافظه و سیسستم عامل سروری امن تری نسبت به نسل های قبلی دارد .
با این حال آیا واقعا آنطوری که آنها می گویند خواهد شد ؟
HPE امروز اعلام کرد که سرورهای نسل 10 ProLiant ،از امنیت بیشتری برخوردار بوده و حافظه پایدارتری دارند. در حالی که این کمپانی مانند Dell، جزئیاتی در مورد پردازنده های این سرورها نگفته است. آیا HPE این این سرور ها را با پردازنده های سروری Skylake اینتل وارد بازار خواهد کرد ؟
اما در عوض HPE بر روی یک ویژگی امنیتی جدید، سطوح حافظه پایدار و مدل کسب و کار پیش پرداختی (؟) و قابلیت مدیریت برهتر سرورها، متمرکز شده است .
این ویژگی جدید امنیتی در Firmware سرور نهفته است آن هم در ILO سفارشی ساخته شده در HPE Silicon این کمپانی و هدف آن نیز خنثی کردن حملات و توقف سرویس دهنده های مبدا حمله با اجرای کد نرم افزاری می باشد . HPE گفته است، ILO دارای یک اثر انگشت نا پایدار در سیلیکون است که مانع از راه اندازی سرور می گردد مگر این که Firmware با اثر انگشت سازگار باشد .
نام این نرم افزار ” ریشه اعتماد سیلیکونی (silicon root of trust) ” می باشد! و شامل تکنولوژی های رمزنگاری و تشخیص نقص می شود که با زنجیره امنیتی HPE و خدمات امنیتی HPE Pointnext تکمیل شده است. HPE ادعا می کند هیچ سرور دیگری تا این سطح از امنیتی برخوردار نبوده است.
این شرکت همچنین دو نرم افزار را برای سرور های Proliant Gen10 خودش معرفی کرده است :
Server management software product OneView 3.1 to “transform compute, storage and network into software-defined infrastructure.”
Intelligent System Tuning benefits from a partnership with Intel for Xeon Scalable Processors.
OneView 3.1 دارای قابلیت هماهنگی با ذخیره سازی ، بهبود مدیریت firmware ، پشتیبانی گسترده از سیستم های مخصوص محاسبه HPE و پشتیبانی از سیستم های جدید سازگار با محیط زیست از جمله Mesosphere DC / OS می باشد.
Mesosphere و HPE یک اتحاد استراتژیک ایجاد کرده اند که شامل مهندسی مشترک و معماری مرجع می شود.
پیشنهاد تنظیم فرکانس مدولاسیون (smoothing jitter)، باعث افزایش عملکرد (تقویت هسته) و تنظیم سرور برای منطبق نمودن پروفایل های بار کاری خواهد بود.

معرفی پردازنده های سرور های HPE Proliant Gen10
hpe در نسل جدید سرور های خود تصمیم گرفته از سری پردازنده های جدید اینتل با نام Intel® Xeon® Scalable استفاده کند. سری Intel® Xeon® Scalable با عملکرد نسبتا بالا نسبت به نسل قبلی مانند E5-2600 ، تفاوت های زیادی را در عملکرد و سرعت پردازش سرور ایجاد می کند. در تصویر زیر شما مشاهده می کنید که عملکرد نسل جدید چقد قابل توجه تر از نسل قبلی می باشد :