مرکز هارد ایران: ارائه دهنده جدیدترین هارد های SSD در ایران ، به همراه خدمات پشتیبانی و بازیابی اطلاعات از محصولات SSD موجود در بازار

اولین SSD های 64 لایه توشیبا (TR200)
شرکت ژاپنی توشیبا از جمله سازندگان درایو های SSD و تراشه های NAND است که محصولاتی را با نام تجاری Toshiba، OCZ و یا به صورت OEM راهی بازار می کند. توشیبا به تازگی اولین سری از سالید های مبتنی بر تراشه های 64-layer 3D TLC NAND را معرفی کرده است. سالید های مورد نظر با عنوان Toshiba TR200 فاقد کنترلرهای DRAM خواهند بود. این محصولات در ظرفیت های بین 240 و 960 گیگابایت به تولید خواهند رسید. Toshiba TR200 ها از اینترفیس SATA III پشتیبانی کرده و سرعت خواندن/نوشتن آنها به ترتیب 550 و 525 مگابایت در ثانیه عنوان شده است.

در بخش دستورات 4K Random Read IOPS نیز توشیبا سرعت های 87K IOPS به ثبت رسانده است. طول عمر این خانواده بر اساس مقدار خواندن و نوشتن، دست کم 60 ترابایت و حداکثر 240 ترابایت (بسته به ظرفیت درایو) است. ضمانت نامه 3 ساله توشیبا به همراه TR200 ها خواهد بود و این محصولات برای عرضه جهانی آمده هستند؛ اگر چه هنوز توشیبا اشاره ای به قیمت گذاری آنها نکرده است.