بازیابی عکس و فیلم های حذف شده گوشی

ریکاوری - بازیابی اطلاعات گوشی اندروید - سامسونگ
4/5 - (3 امتیاز)

ریکاوری اطلاعات اندروید و آیفون و بازیابی عکس و فیلم های حذف شده گوشی

این ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد: با یک کشیدن انگشت، تمام عکس‌هایی را که از سفر خانوادگیتان در تابستان گذشته با تلفنتان گرفته‌اید، پاک شدند. تمام آن یادگارهای تعطیلات شما – از بین رفته است. حالا چطور خاطرات خود را از این سفر با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارید؟ خوشبختانه، خاطرات شما هنوز از بین نرفته اند. چه از طریق استفاده از ابزارهای نرم افزاری بازیابی عکس های حذف شده، چه با کمک کارشناسان بازیابی اطلاعات گوشی، همچنان این شانس وجود دارد که آن عکس های حذف شده رابرگردانید.

درباره مرکز هارد ایران

از دست دادن فیلم و عکس اغلب به دلیل یکی از شرایط زیر است:

  • آسیب فیزیکی به گوشی، مانند شکستن، افتادن یا آسیب دیدن
  •  آسیب فیزیکی به حافظه عکس، مانند حافظه یا رم گوشی
  • خطای کارت حافظه
  • خرابی در فایل عکس ها
  • فایل های عکس ویروسی شدن
  • حذف تصادفی
  • ذخیره سازی در حافظه ناسازگار

ریکاوری و بازیابی عکس و فیلم های ذخیره شده در حافظه گوشی

موبایل های همه کاره امروزی دیگر فقط یک تلفن ساده برای تماس و پیام نیستند. برای بسیاری از ما، تلفن ها به طور کلی جایگزین دوربین ها شده اند. هر کدام از ما صدها فیلم و عکس در گوشی خود داریم. علاوه بر این بسیاری از ما اطلاعات مهم خودمون رو بجای یک هارد اکسترنال یا فلش در گوشی های موبایل ذخیره میکنیم تا همیشه بهشون دسترسی داشته باشیم.

هنگامی گوشی های ما خراب میشوند یا آسیبی به آنها وارد میشود، ممکن است اطلاعات مهم موجود در آنها برای همیشه از بین برود. تلفن های هوشمند دقیقاً مانند لپ تاپ ها کار می کنند.. مطمئناً تفاوت های زیادی وجود دارد. تلفن شما بسیار جمع و جورتر است و به جای هارد دیسک از حافظه فلش استفاده می کند.

اما سیستم فایل گوشی با همان شرایط و قوانین لپ تاپ می کند. اگر گوشی شما آسیب ببیند دقیقا همان اتفاقی برای اطلاعاتتان می افتد که برای اطلاعات یک لپ تاپ ضربه خورده افتاده است. سیستم فایل یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند کمی شبیه یک دفترچه آدرس برای همه اطلاعات شماست.

وقتی فایل ها را حذف می کنید، آن صفحات را از دفترچه آدرس جدا می کنید. اما در واقع آن اطلاعات از بین نرفته اند– حداقل هنوز نه. در عوض، آن فایل‌ها در نوعی برزخ دیجیتالی به حیات خود ادامه می‌دهند. همه داده ها هنوز وجود دارد.

با این حال، تمام تابلوهای راهنما منتهی به آن ناپدید شده اند. میتوان گفت این فایل ها اساساً به ارواح تبدیل شده اند. این برزخ برای فایل های پاک شده شما فقط موقتی است. برای گوشی شما، فضایی که این ارواح دیجیتال اشغال می کنند ممکن است خالی باشد.

و همانطور که داده های جدید را به دستگاه وارد میکنید، آن داده ها شروع به پوشاندن داده های قدیمی می کنند. هنگامی که داده‌هایی را که هر بخش خاصی را پر می‌کنند تغییر دهید، نمی‌توانید تغییر را فقط «بازگردانید». ایجاد یک فایل جدید در همان بخش هایی که یک فایل حذف شده را ذخیره می کند، آن فایل حذف شده را از بین می برد و بازیابی عکس و فیلم را غیر ممکن می کند.

تصویر بازیابی عکس و فیلم های حذف شده گوشی

نرم افزار ریکاوری اطلاعات اندروید و آیفون
و معرفی برنامه بازیابی عکس و فیلم گوشی های سامسونگ

با در نظر گرفتن این موضوع، اگر می خواهید عکس و فیلم های حذف شده را از گوشی هوشمند اندرویدی خود بازیابی کنید، باید سریع عمل کنید.

واکنش سریع و منطقی در چنین شرایطی  به شما کمک می کند که فرصت را تا جایی که امکان دارد و تا زمانی که ممکن است باز نگه دارید. هر دو اتصال اینترنتی وای فای و سیم کارت را در تلفن خود خاموش کنید. زیرا هر گونه اطلاعات جدیدی که در تلفن خود دانلود می کنید،

حتی به صورت ناخواسته، می تواند بخشی از حافظه تلفن شما را که همچنان عکس های حذف شده شما را ذخیره می کند، بازنویسی کند. این بدان معناست که هیچ برنامه یا مرورگری، آپدیت یا اطلاعات جدیدی را وارد گوشی شما نمیکند.

دیگر با گوشی خود عکس نگیرید. آن عکس‌های جدیدی که می‌گیرید می‌توانند درست روی عکس‌های قدیمی قرار بگیرند – و سپس داده‌های حذف‌شده شما برای همیشه از بین خواهند رفت.ابزارهای نرم افزاری بازیابی عکس و فیلم های حذف شده زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند آن عکس های پاک شده را برگردانید. هنگامی که به دنبال یک نرم افزار ریکاوری قابل اعتماد برای بازیابی عکس و فیلم هستید،

فقط دو نکته بالا را در نظر داشته باشید. حتما نرم افزاری پیدا کنید که روی لپ تاپ یا کامپیوتر نصب میشود، نه روی گوشی.

نصب هر ابزاری بر روی تلفن شما می تواند عکس های حذف شده شما را کاملاً پاک کند یا با رونویسی شدن بخش هایی از فایل ها با مقادیر زیادی خرابی در فایل ها مواجه شود. هنگام استفاده از ابزار انتخابی نرم افزار بازیابی عکس و فیلم های پاک شده، حتما دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

توسعه دهندگان نرم افزار بازیابی عکس و فیلم مطمئناً آموزش های واضحی را ارائه می دهند تا مردم بتوانند به راحتی از محصولاتشان برای بازیابی فایل های حذف شده خود استفاده کنند.

دانلود بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات گوشی + (معرفی نرم افزار)

ریکاوری‌ و بازیابی عکس و فیلم ها موبایل بدون روت

تماس با ما

برای بازیابی عکس و فیلم و ویدیوهای و عکس‌های حذف شده در گالری تلفن‌های اندرویدی برای مدتی (معمولاً تا 30 روز) در پوشه Recently Deleted نگهداری می‌شوند. در این بین، همچنان این فرصت را دارید که عکس ها و ویدیوهای حذف شده را از پوشه Recently Deleted بازیابی کنید.

مراحل زیر را دنبال کنید تا با نحوه بازیابی عکس و فیلم ها و ویدیوهای پاک شده از گوشی اندروید بدون نرم افزار آشنا شوید.

مرحله 1. برنامه گالری را در تلفن خود باز کرده و به سمت پایین اسکرول و روی سطل زباله (یا recently deleted) کلیک کنید.

مرحله 2. سپس عکس و فیلم هایی که میخواهید برگردانید را انتخاب کرده و دکمه Restore را برای بازیابی فیلم ها و عکس های حذف شده فشار دهید.

نکته مهم:

از اطلاعات مهم خود بکاپ بگیرید

مطمئنا اگر بتوانید بازیابی عکس و فیلم های خود را انجام دهید، در همان لحظه از خودتان خواهید پرسید که “چطور می توانم جلوی تکرار این اتفاق را بگیرم؟” اگر تا امروز از گرفتن بک آپ اطلاعات گوشی خود طفره رفته اید پس دیگر متوجه اهمیت بالای وجود یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود شده اید.

در حالی که سیستم عامل روز به روز پیشرفته تر میشود،  تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که مطمئن شوید پشتیبان گیری شما به صورت خودکار و منظم انجام می شود.برای کاربران Android، برنامه Google Photos می‌تواند به پشتیبان‌گیری از هر عکسی و فیلمی که می‌گیرید کمک کند.

به این ترتیب، وقتی به طور تصادفی عکس‌های خود را حذف می‌کنید، دیگر نیاز به یک نرم افزار ریکاوری نیست.

می‌توانید به راحتی برنامه را نصب کنید، به منوی تنظیمات آن بروید،بر «sync and backup» کلیک کرده و انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید از عکس‌هایتان نسخه پشتیبان تهیه شود، و هر چند وقت یک‌بار می‌خواهید عکس‌هایتان به سرور های ابری Google ارسال شوند. با این نرم افزار حتی می توانید عکس هایی را که با گوشی خود می گیرید بروی دسکتاپ خود مشاهده و به اشتراک بگذارید.

اما اگر نسخه بک آپی از اطلاعات خود ندارید میتوانید با استفاده از نرم افزار های مطمئن ریکاوری که در این مقاله به اشتراک گذاشته ایم، عکس و فیلم های پاک شده گوشی موبایل خود را بازیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *