رفع بدسکتور هارد با 10 روش کاربردی
مارس 19, 2020 0

رفع بدسکتور هارد | بد سکتور Bad Sector چیست؟


تعریف ساده بدسکتور بر روی هارد:

به دسته کوچکی از فضای ذخیره سازی بر روی سطح دیسک هارد سکتور Sector می گویند. زمانیکه این سکتور ها تخریب و یا غیر قابل نوشتن شوند، بد سکتور Bad Sector ایجاد خواهد شد و باعث اختلال در عملکرد صحیح هارد می شود.از آنجا که هد هارد دیسک در حال خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی سطح دیسک هارد است، زمانیکه هد به سکتور خراب می رسد تلاش می کند از آن سکتور استفاده کند ولی این تلاش بی ثمر است و تنها باعث ایجاد شوک در هارد می شود و این شوک وارده باعث کندی هارد می گردد.

 

 

 


بد سکتور روی کدام یک از هارد ها تاثیر می گذارد؟

a- هارد اکسترنال

b- هارد اینترنال (هارد لپ تاپ و هارد کامپیوتر)

c- هارد SSD اس اس دی


دو نوع بدسکتور وجود دارد

بدسکتور سخت افزاری:  دلیل آسیب های فیزیکی می تواند ضربه خوردن و یا فشار بیش از حد باشد که نمی توان آن را با استفاده از نرم افزار رفع بدسکتور تعمیر کرد

بدسکتور نرم افزاری: خطاهای مداوم باعث ایجاد بدسکتور نرم افزاری می شود که خوشبختانه قابل تعمیر است.

امروز در هارد ایران می خواهیم در مورد بد سکتور و روش های شناسایی و تعمیر بد سکتور هارد اکسترنال و هارد لپ تاپ و کامپیوتر صحبت کنیم،

لطفا با ما همراه باشید.


10 روش جدید بدسکتور گیری هارد اکسترنال و هارد لپ تاپ و هارد کامپیوتر

بد سکتور بر روی هارد دیسک یک دسته کوچکی از فضای ذخیره سازی هارد بنام سکتور است که معیوب است که این سکتور خراب به درخواستهای خواندن یا نوشتن هد که از طرف کاربر صادر می شود، پاسخ نخواهد داد.

قطاع های خراب معمولا توسط یک ابزار نرم افزاری از قبیل CHKDSK یا SCANDISK در سیستم عامل ویندوز یا Bad Blocks در سیستم عاملهای شبه یونیکسی تشخیص داده می شود. هنگامی که بدسکتور یافت می شود، این برنامه ها ممکن است این قطاعها را به عنوان قطاعی غیرقابل استفاده برچسپ بزنند و سیستم عامل آنها را در آینده نادیده بگیرند.بد سکتور موجب کند شدن و هنگ کردن سیستم یا فریز شدن سیستم عامل میشود در صورتی که

سخت افزاری باشد صداهایی نظیر تق تق یا چلیک چلیک  از لپ تاپ و یا سیستم شما شنیده می شود.


رفع بدسکتور هارد: انواع بد سکتور هارد 

 

بدسکتور فیزیکی و یا سخت افزاری به کلاستری از فضای هارد گفته می شود

که به صورت فیزیکی صدمه دیده است.

ممکن است هد هارد با سطح هارد اتصال برقرار کرده و هارد صدمه دیده باشد،

نفود گرد و غبار نیز به داخل هارد می تواند منجر به بدسکتور شود.

 

 


رفع بدسکتور هارد SSD

ممکن است هارد اس اس دی بدلیل فرسایش فرسوده شده و دچار بدسکتور شود

یا اینکه صدمات فیزیکی باعث بدسکتور هارد اس اس دی گردد.

بدسکتور سخت افزاری قابل ترمیم نیست.

بد سکتور نرم افزاری به کلاستری از فضای هارد گفته می شود

که دچار مشکلات نرم افزاری شده و به درستی کار نمی کند.

سیستم عامل برای خواندن اطلاعات از روی سکتور خراب تلاش می کند.

اما با عدم تطابق اطلاعات (Error-correcting Code) مواجه می شود.

این سکتور ممکن است به عنوان سکتور خراب و یا همان بدسکتور علامت گذاری شود اما با نوشتن مجدد اطلاعات خالی بر روی سکتور خراب، بدسکتور از بین می رود،

در گذشته از روش Low Level Format نیز برای اینکار استفاده می شد. ابراز چک دیسک ویندوز (Windows Check Disk) نیز میتواند بدسکتورهای نرم افزاری را ترمیم کند.


دلایل ایجاد بدسکتور سخت افزاری و رفع بدسکتور هارد SSD

ممکن است هارددیسک شما از کارخانه با بدسکتور خارج شده باشد. این روزها روشهای مدرن تولید محصولات بی نقص نیستند و می تواندر هر محصول تولیدی اشکلاتی را مشاهده کرد. به همین دلیل است که هارد SSD نیز گاهی اوقات، با بلوکهای خراب به بازار عرضه می شود. هارد SSD همچنین ممکن است بر اثر استفاده زیاد و نوشته شدن اطلاعات دچار بد سکتور شود، این بدسکتورها مجدد در قسمت مازاد حافظه هارد جایگذاری می شوند. زمانی که حافظه مازاد SSD پر شد، بدسکتورهای ایجاد شده به قسمت اصلی هارد منتقل خواهند شد.

در نتیجه از میزان فضای آزاد هارد کاسته خواهد شد و چیزی نمی گذرد که هارد اس اس دی دیگر شناسایی نخواهد شد و باید قید اطلاعاتش را بزنید.


دلایل ایجاد بد سکتور و رفع بدسکتور هارد

هارد های جدید مغناطیسی رایج در بازار نیز بر اثر ضربات فیزیکی دچار بدسکتور می شوند.

ممکن است هارد در هنگام تولید در کارخانه دچار بدسکتور شده باشد! یا مانند هارد اس اس دی SSD بر اثر استفاده زیاد و نوشته شدن اطلاعات دچار بدسکتور شود. افتادن هارد و لرزش نیز باعث اتصال هد با سطح هارد شده و می توانداز دلایل ایجاد بدسکتور باشد.

ورود هوا و گرد و غبار به داخل محیط هارد نیز می تواند باعث ایجاد بدسکتور شود، در مجموع می توان گفت عوامل زیادی در خرابی سکتور های هارد مغناطیسی دخیل هستند.


دلایل ایجاد بدسکتور نرم افزاری

بدسکتورهایی که بوسیله مشکلات نرم افزاری ایجاد می شوند را بدسکتور نرم افزاری می نامند.

برای مثال اگر کامپیوتر شما به صورت ناگهانی بر اثر قطعی برق خاموش شود. احتمال اینکه هارد شما در زمان نوشتن اطلاعات خاموش شده باشد زیاد است. در بعضی موارد نیز ممکن است اطلاعات خوانده شده تطابق نداشته باشند

که این امر نیز باعث ایجاد بدسکتور می شود. از طرف دیگر ویروس ها و سایر بد افزارهای مخرب هم ممکن است باعث ایجاد بدسکتورهای نرم افزاری شوند.


تعمیر و رفع بدسکتور هارد با سیستم عامل ویندوز

ابزار شناسایی، تعمیر و رفع بدسکتور هارد که به نام chkdsk شناخته می شود، داخل سیستم عامل ویندوز وجود دارد،

این ابزار هارد دیسک شما را برای شناسایی بدسکتور اسکن کرده و سکتورهایی که به صورت سخت افزاری خراب شده اند را علامت گذاری کرده و سکتورهایی که مشکلات نرم افزاری دارند را تعمیر میکند.

سیستم عامل ویندوز در صورتی که به مشکلی با هارد دیسک برخورد کند، به صورت اتوماتیک در هنگام بالا آمدن کامپیوتر آن را اسکن می کند.

البته شما هر زمان که تمایل داشتید می توانید برنامه تعمیر و شناسایی بدسکتور را با تایپ chkdsk در منوی Run ویندوز فراخوانی کنید

 


درایو مدنظر/فاصله chkdsk و اینتر 

کافیست فرمان بالا را در پنجره Run ویندوز تایپ کنید.

و یا اینکه می توانید روی درایو مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید

و در پنجره ظاهر شده سربرگ tools را انتخاب کنید و دکمه Check را کلیک کنید.

 

 

سیستم عاملهای دیگر نظیر لینوکس و OS X نیز ابزارهای مخصوص به خود را برای شناسایی و تعمیر بد سکتورها دارند.

 

 


نرم افزار بد سکتور گیری هارد اکسترنال و هارد کامپیوتر و هارد لپ تاپ

Western Digital Data Lifeguard Diagnostics (شرکت وسترن متاسفانه بدلیل تحریم اجازه دانلود نمی دهد مگر با VPN)

 

نرم افزار تست سلامت هارد با قابلیت های زیادی برای تست هارد.

این برنامه قابلیت اندازه گیری و نشان دادن SMART Status و SMART Attribute اسمارت هارد را دارد.

زمانی که اسمارت هارد با مشکل مواجه شود!!!

زمانیکه سیستم را روشن میکنیم خرابی هارد به دستگاه اجازه بوت شدن و یا راه اندازی و بالا آمدن را نمی دهد و با پیغام F1 نمایان به شما اخطار می دهد که ادامه دادن با این وضعیت هارد ریسک بالایی دارد و از شما می خواهد از اطلاعاتتان بک آپ Backup بگیرید.این نرم افزار امکان آزمایش های عیب یابی هارد را دارد. البته اگر خطای نرم افزاری وجود داشته باشد، امکان تعمیر کردن آن وجود دارد. این برنامه این قابلیت را دارد که تعمیرات خاص را انجام دهد. در ویندوزهای ویستا، 7، 8، 8/1 و ویندوز 10 قابل اجرا است و هارد هایی نظیر SATA, USB, Fire Wire, SAS را تست می کند.همچنین این برنامه مدل، شماره سریال، وضعیت پارتیشن ها، ظرفیت هارد و اطلاعات مربوط به SMART هارد شما را به نمایش می گذارد.


بهترین نرم افزار رفع بد سکتور هارد Seagate

Seagate SeaTools

شرکت سیگیت بدلیل تحریم متاسفانه اجازه دانلود نمی دهد مگر با VPN

رفع بدسکتور هارد ایران

برنامه ای رایگان از شرکت سیگیت Seagate که به جرات می توان گفت معروف ترین و محبوب ترین برنامه تست و تشخیص, عیب یابی خطاهای هارد می باشد.

شاید فکر کنید چون این برنامه را شرکت Seagate که خود از تولید کننده های هارد است طراحی و منتشر کرده است، تنها بر روی حافظه های سیگیت قابل اجراست!!اما اینطور نیست و کاربران با هر برند هارد می توانند از این برنامه استفاده کنند. این برنامه وضعیت هر هارد را نمایش خواهد داد که نشان دهنده اطلاعاتی درباره تست یا عدم توانایی تست و یا مشکلات احتمالی هارد ها می باشند. محیط کار این برنامه کاملا ساده است قابلیت نمایش فضای خالی هارد و جمع آوری جزئیات مرتبط با هارد را دارد و با اکثر ویندوز ها حتی ویندوز 10 سازگار است.


EASEUS Partition Master نرم افزار رایگان رفع بد سکتور هارد

EASEUS Partition Master (این نرم افزار بسیار کاربردی است )

نرم افزاری قدرتمند در زمینه مدیریت پارتیشن ها و فضای هارد می باشد. رفع بدسکتور هارد 7به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه هارد اکسترنال یا هارد اینترنال خود را پارتیشن بندی نموده و میزان فضای آن را مدیریت نمایند.در این نرم افزار کاربران می توانند بدون ایجاد مشکلات برای اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد اقدام به تغییر سایز درایو یا پارتیشن های خود نموده و حجم فضای دلخواه را به آن ها اضافه و کم نمایند.

با استفاده از این نرم افزار می توانید بدسکتور هارد دیسک خود را شناسایی و تعمیر کنید. هنگامی که بخش بدسکتور توسط این نرم افزار پیدا می شود رنگ آن بخش با رنگ قرمز نمایش داده می شود.


تعمیر بدسکتور هارد اکسترنال و هارد کامپیوتر

Macrorit Disk Scanner

رفع بدسکتور هارد 4

نرم افزار کاربردی است برای تشخیص اینکه آیا هارد کیس اینترنال یا هارد اکسترنال بد سکتور (bad sector) دارد یا خیر.

وجود بد سکتور برای هارد و انواع حافظه، شایع ترین مشکل در زمینه ذخیره سازی اطلاعات محسوب می شود.

اگر حافظه یا هاردی دارای بد سکتور باشد برای ذخیره سازی امن نیست و قابل اعتماد نیست

چرا که هرلحظه ممکن است اطلاعات از دست برود یا غیرقابل خواندن شود.

همچنین بد سکتور باعث کند شدن اجرای سیستم یا فایل ها و برنامه ها خواهد شد


اررور صفحه آبی و بدسکتور هارد

در برخی از موارد صفحه آبی مرگ Blue Screen نیز مسبب ایجاد بدسکتور است.

این نرم افزار می تواند با شناسایی بد سکتورها به کاربر در نگهداری بهتر اطلاعات کمک کند.

به سادگی نسبت به اسکن هارد می پردازد و تعداد خطاها و بد سکتورها را نمایش خواهد داد.

 


نرم افزار Macrorit Disk Scanner 

نرم‌افزاری هوشمند جهت اسکن و شناسایی بدسکتور بر روی هارد می‌باشد. نرم‌افزار Macrorit Disk Scanner با اسکن سریع، موقعیت بد سکتورها بر روی هارد را به شما نشان می‌دهد. «بدسکتور» یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که هاردهای کامپیوتری به آن دچار می‌شوند. بدسکتورها واحد‌های کوچکی از اطلاعات بر روی هارد می‌باشند که قابل خواندن توسط سخت افزار نیستند. اگر هاردی دچار بدسکتور شود، ذخیره اطلاعات بر روی آن امن نخواهد بود چرا که هر لحظه امکان از دست رفتن اطلاعات وجود خواهد داشت. بدسکتور در نهایت سبب از دست رفتن اطلاعات مهم هارد و یا پارتیشن معیوب می‌شود. اجرای برنامه‌ها و فایل‌ها بر روی ویندوز با خطا روبرو شده و از سرعت هارد دیسک به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاسته می‌شود و پیوسته صفحه آبی که به صفحه مرگ مشهور است نمایش داده خواهد شد.


تعمیر هارد بدسکتور شده با Abelssoft CheckDrive

رفع بدسکتور هارد 3

 

Abelssoft CheckDrive برنامه ای برای توسعه هارد و تعمیر هرگونه خطا و ارور Error مربوط به هارد دیسکبا اسکن کردن کل هارد برای رفع هرگونه خطاهای احتمالی می باشد. این نرم افزار یک برنامه کاربردی برای هارد است. این نرم افزار یک رابط کاربری گرافیکی چشم نواز و زیبا با گزینه های ساده در تب استارت و با قابلیت چک، درایو امکان انتخاب آسان آیتم اسکن را داراست و اطلاعات درایو را نمایش می دهد و همیشه میزان هارد خرابی شما را کنترل می کند.

 


دانلود نرم افزار HDDScan

معرفی نرم افزار شناسایی بدسکتور فلش ، هارد اکسترنال و هارد لپ تاپ، هارد کیس

رفع بدسکتور هارد 1

 

یکی از بهترین و قوی ترین برنامه های تست هارد دیسک لپ تاپ و کامپیوتر است.در صورتی که اطلاعاتی در هارد دیسک دارید در استفاده از این نرم افزار دقت کنید. امکان دارد در صورت استفاده نادرست باعث شود اطلاعات هارد از بین برود و قابل بازیابی نباشد. این برنامه تمامی هارد IDE و SATA و SCSI و حتی SSD و انواع فلش مموری های USB را پشتیبانی می کند.


رفع بدسکتور هارد لپ تاپ و هارد کامپیوتر با نرم افزار HDD Regenerator

HDD Regenerator

رفع بدسکتور هارد

یکی از قدرتمند ترین برنامه های رفع بد سکتور نرم افزاری می باشد. تعمیر بد سکتور سخت افزاری با بلاک کردن بخش آسیب دیده جهت استفاده از این برنامه حتما قبل از شروع فرآیند بد سکتور گیری هارد از اطلاعات مهم خود بکاپ بگیرید، سپس برنامه را میتوانید از طریق بوت روی فلش (Bootable USB Flash) یا CD/DVD اجرا کنید. پس از ریست شدن سیستم و بوت شدن ، Normal Scan with /without repair یا Pres-can Show Bad Zones

(به هیچ عنوان گزینه Regenerate all sectors in a range even if not bad را انتخاب نکنید!!!)

سپس گزینه Scan and Repair (اسکن و تعمیر خودکار بدسکتور ها ) را انتخاب نمایید و با فشردن کلید ۱ فرآیند بد سکتور گیری هارد را شروع کنید پس از آن با انتخاب گزینه Start Sector فرآیند اسکن و تعمیر را شروع کنید.

توجه کنید که ممکن است این کار به ساعت ها زمان نیاز داشته باشد!!

 


توصیه می کنیم

** اگر اطلاعات مهم و با ارزشی روی هارد دارید به هیچ عنوان ریسک نکنید!!!  اگر تعداد بد سکتور هارد شما زیاد باشد، هارد فشار چند برابری می آورد تا بتواند این مشکل را برطرف کند، و این نکته برای سلامت هارد مضر است. **

رفع بدسکتور هارد


هشدار: قبل از هر اقدامی ابتدا مشخص کنید بد سکتور روی هارد شما سخت افزاری است و یا نرم افزاری 

اگر بدسکتور سخت افزاری باشد هیچ برنامه و نرم افزار رفع بدسکتور ی نمی تواند بد سکتور هارد شما را درست کند و فقط باعث خرابی بیشتر و عدم شناسایی و بوت شدن هارد تان خواهید شد. در این مواقع مراکز بازیابی اطلاعات نیز بدلیل خرابی زیاد ایجاد شده و نیاز به صرف زمان بیشتر مجبور به پرداخت هزینه های بالاتری خواهید بود.

لازم به ذکر است که کوچکترین اشتباه در این زمینه می تواند منجر به از دست دادن همیشگی اطلاعات تان شود. پس توصیه می کنیم ریسک نکنید و به مراکز فوق تخصصی مراجعه کنید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

در صورتیکه بد سکتور سخت افزاری باشد و دسترسی به پارتیشن های  هارد و اطلاعات وجود نداشته باشد. تنها راه حل برگرداندن اطلاعات، ریکاوری اطلاعات است. 

فشار زیاد وارد کردن به هارد موجب گسترده شدن خرابی شده و ممکن است شرایط هد را وخیم تر کند و تا جایی پیش برود که بازیابی اطلاعات و ریکاوری اطلاعات نیاز به جراحی هارد و تعویض هد شود،در صورتیکه اگر در همان ابتدای کند شدن هارد و یا به صدا افتادن هارد، دیگر به کار با هارد ادامه ندهید با کمترین هزینه بد سکتور هارد شما برطرف شده و اطلاعاتتان سالم و با همان شکل به شما تحویل داده می شد.


 هشدار: شخصا اقدام به رفع بدسکتور نکنید!

به افراد غیرمتخصص هم در این زمینه اعتماد نکنید تا مجبور نشوید هزینه های بیشتری بدلیل دستکاری شدن هارد پرداخت کنید و یا با این شوک مواجه شوید که اطلاعات غیر قابل بازیابی شده است.

 سوالی که باید از خودتان بپرسید همیشه این است که: “آیا این ریسک واقعاً ارزش دارد؟“

رفع بدسکتور هارد

مرکز هارد ایران به شما اطمینان می دهد که در صورت مراجعه شما و عدم تعمیر بدسکتور هارد، هیچ هزینه ای بابت اجرت دریافت نخواهد کرد. همچنین در مرکز هارد ایران بررسی و اعلام هزینه بصورت رایگان انجام خواهد شد.


 

با مرکز هارد ایران تماس بگیرید


شما می توانید با کلیک روی تصاویر زیر برند هارد خود را جهت
ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال
انتخاب نمایید:

 

alt
alt
alt
alt
alt
alt

لینک های مرتبط:

فرمت پارتیشن هارد به RAW تبدیل شده است!!

بعد از وصل کردن هارد اکسترنال به تلویزیون TV خود بخود فرمت شد و اطلاعات هارد اکسترنال پاک شد!!

هارد به موبایل وصل شد تا اطلاعات گوشی را روی هارد بریزم، ولی اطلاعاتم پاک شد!!!

روی درایو هارد که کلیک می کنم پیغام فرمت می دهد!!

ویروس باج افزار تمام اطلاعاتم را کد گزاری کرده است!!

هارد را که به دستگاه وصل می کنم چراغ هارد روشن می شود ولی هارد شناسایی نمی شود!!

هارد شدیدا کند شده است و اطلاعات قابل کپی شدن نیستند!!


 

ایران هارد سنتر IRAN H.D.D Center

مرکز هارد ایران به شما اطمینان می دهد که در صورت بازیابی نشدن اطلاعات، هیچ هزینه ای بابت اجرت دریافت نخواهد کرد. همچنین در مرکز هارد ایران بررسی و اعلام هزینه تعمیر و بازیابی اطلاعات بصورت رایگان انجام خواهد شد.


مراحل تحویل قطعه در مرکز هارد ایران:

hardiran


قطعه خراب خود را می توانید بصورت حضوری و یا از طریق پیک, پست, تیپاکس ارسال نمائید.

بعد از ارسال قطعه به بخش پذیرش، ابتدا به بخش پیگیری قطعه ارسالی مراجعه نموده و سپس اقدام به دریافت کد پیگیری در سایت نمایید.

کد پیگیری دریافتی کانال ارتباطی شما با بخش فنی مرکز هارد ایران می باشد.

در باکس 

اطلاعاتی در مورد هارد ارسالی تان، اعم از نوع خرابی هارد و کارهایی که بعد از خرابی انجام دادید

یا مراکزی که هارد را ارسال نموده اید، حجم اطلاعات یا درصد پر بودن هارد و مهمترین پوشه های موجود در هارد

(حتی اگر تمام اطلاعات برای شما حائز اهمیت است، اگر اطلاعات مهم و حیاتی تری نسبت به بقیه اطلاعات دارید اعلام نمایید.)

همچنین مسیر اطلاعات مدنظرتان را در این بخش وارد نمایید،

تا کارشناسان مرکز هارد ایران بدون اتلاف وقت اقدامات لازم را انجام دهند.

از طریق کد پیگیری دریافتی می توانید در جریان روند انجام مراحل بازیابی اطلاعات و یا جراحی و تعمیر قطعه ارسالی قرار بگیرید.

مشتریان محترمی که از استان های دیگر اقدام به ارسال قطعه بصورت پستی یا تیپاکس نموده اند،نیز از همین طریق اقدام نمایند.

پس از تایید هزینه از سوی مشتری، فرآیند بازگردانی اطلاعات آغاز خواهد شد.

جهت تسریع در روند بازیابی اطلاعات، در صورت امکان یک هارد خالی جهت کپی اطلاعات بازیابی شده (هم ظرفیت یا بیشتر از ظرفیت قطعه خراب)

ارسال فرمایید.


سوالی که برای مشتریان بوجود می آید این است که آیا هارد خودشان غیر قابل تعمیر است؟

چرا باید هارد خالی ارسال کنم؟

پاسخ: 

در صورت کپی اطلاعات روی هارد اصلی، بدلیل رونویسی شدن اطلاعات جدید، در صورت بروز هرگونه مشکلی، شانس بازیابی مجدد اطلاعات را برای همیشه از دست خواهیم داد.


از آنجا که ممکن است بخشی از اطلاعات بازیابی شده به دلیل خرابی های بیشتر (رفع بدسکتور هارد یا موارد دیگر) آسیب دیده باشند و فایل ها اجرا نشوند

عملا امکان ریکاوری اطلاعات هارد و یا ترمیم اطلاعات را از دست خواهیم داد.

حتی مواردی که مشتری هارد خالی جهت بکآپ در اختیار ندارد، حتما باید از روش هایی که اعلام شده اطلاعات را تائید نماید و مجوز کپی اطلاعات را صادر

نماید، تا مرکز هارد ایران اقدام به کپی اطلاعات در هارد اصلی نماید.

البته مواردی هم هستند که هارد دیگر قابل تعمیر نیست و تنها امکان ریکاوری اطلاعات هارد وجود دارد.

پس از پایان عملیات ریکاوری اطلاعات، شما می توانید بصورت حضوری اقدام به بررسی اطلاعات فرمایید.

در غیر اینصورت همکاران ما با استفاده از نرم افزار های ریموت مانند Any desk یا Team Viewer به شما بصورت مجازی این امکان را خواهند داد.

دانلود نرم افزار Team Viewer

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از بخش گفتگوی آنلاین سایت جهت ارتباط با کارشناسان مرکز هارد ایران استفاده نمایید

و یا با شماره های مرکز هارد ایران تماس بگیرید.

در این ایام بدلیل ویروس کرونا اگر شرایط اقتصادی مطلوبی ندارید مرکز هارد ایران با تخفیف ویژه نهایت همکاری را با شما خواهد داشت.

پیام بگذارید

قبل از بازیابی اطلاعات، ویدیو را ببینید.


Title of the document بازیابی اطلاعات فرمت شده
Title of the document بازیابی اطلاعات هارد خراب
Title of the document نرم افزار بازیابی اطلاعات


اگر هاردتان ضربه خورده …


اگر هاردتان به صدا افتاده…


question