بازیابی فیلم های DVR دوربین مداربسته

فیلم های هارد DVR پاک شده یا حذف شده آیا امکان ریکاوری هارد DVR وجود دارد؟

بله، مرکز هارد ایران با بیش از ۸۵% موفقیت در بازیابی اطلاعات هارد دستگاه

دی وی آر می تواند به شما مشتریان گرامی خدمات ارائه کند.

هارد DVR

درصد موفقیت بازیابی فیلم های هارد DVR دی وی آر به چند موضوع بستگی دارد

۱- ظرفیت هارد 

۲-تعداد دوربین 

۳- تعداد روزهای هر دوره 

۴- عدم دستکاری و عدم استفاده از نرم افزار های مخرب ریکاوری اطلاعات

(در صورت انجام هرگونه دستکاری شانس انجام کار به حداقل ممکن خواهد رسید و در صورت موفقیت در ریکاوری هارد DVR با تجهیزات پیشرفته مرکز هارد ایران بدلیل صرف زمان بیشتر نیاز به صرف هزینه بالاتری می باشد. پس توصیه می کنیم به هیچ عنوان ریسک نکنید تا شانس بازیابی اطلاعات را از دست ندهید)

قبل از هر کاری به محض اینکه متوجه شدید به اطلاعات دستگاه دی وی ار نیاز دارید هارد را از دستگاه جدا کنید و از ادامه ضبط فیلم جلوگیری کنید (به دلیل رونویسی مکرر و جایگیزینی فیلم های با فیلم های قدیمی تر)


ریکاوری هارد DVR و تصاویر دوربین مداربسته

بازیابی اطلاعات فیلم های هارد DVR نیاز به تخصص و تجهیزات و تجربه فنی دارد و هر اشتباهی باعث می شود فیلم های ضبط شده برای همیشه از بین بروند و دیگر ریکاوری نشوند. هارد دستگاه DVR را به افراد غیر متخصص در زمینه ریکاوری اطلاعات نسپارید. 

مرکز هارد ایران با ورودی بیش از هزار دستگاه دوربین مدار بسته در سال تخصصی ترین و با کیفیت ترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد. هرگز هارد DVR را به سیستم کامپیوتر معمولی متصل نکنید

زیرا تمام اطلاعات و فیلم های داخل هارد را از دست خواهید داد.

مرکز هارد ایران تمامی دستگاه های دوربین مداربسته را پشتیبانی می کند.

 

 بازیابی اطلاعات اورژانسی هارد DVR

در صورت نیاز به ریکاوری اورژانسی ۳ ساعته اطلاعات، حتما قبل از هر اقدامی ابتدا با ما تماس بگیرید

تا از شرایط کار و هزینه ها مطلع شوید. حتما هارد خالی هم ظرفیت و یا با ظرفیت بالاتر همراه هارد DVR همراه داشته باشید تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن اطلاعات دوربین مداربسته تان را بازیابی کنیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد فرآیند بازیابی هارد DVR و زمان انجام کار و هزینه ها می توانید با همکاران مان تماس بگیرید و یا از طریق بخش گفتگوی آنلاین سایت بصورت ۲۴ ساعته با همکاران فنی ما ارتباط برقرار کنید.

قبل از ارسال دستگاه دی وی آر و یا هارد DVR حتما لینک شرایط ارسال قطعه را مطالعه کنید تا از شرایط کاری مرکز هارد ایران مطلع باشید