دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

4.2/5 - (12 امتیاز)

معرفی و دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

فایل‌های فلش خود را از دست دادید و نمی‌دونید چطور فایل‌ها را از درایو USB بازیابی کنید؟ وقتی اطلاعات از فلش USB حذف می‌شوند، اولین نکته ذخیره نکردن اطلاعات جدیدی بر روی فلش است، در غیر این صورت اطلاعات از دست رفته بازنویسی می‌شود. شما باید نرم‌افزار بازیابی اطلاعات قدرتمندی انتخاب کنید تا به شما کمک کند فایل‌ها را از درایو فلش بازیابی کند،

مرکز هارد ایران برترین برنامه‌های بازیابی اطلاعات مورد تایید خود را به همراهان معرفی کرده تا با دانلود نرم افزار ریکاوری فلش به شما در بازیابی راحت و موفق فایل‌های حذف شده از درایو USB کمک کند. لازم به ذکر است ریکاوری فلش سوخته عملیاتی حساس و تخصصی است و دلیل پاک شدن اطلاعات میتواند خرابی فیزیکی یا الکترونیکی فلش باشد.

در نتیجه، دانلود نرم افزار ریکاوری فلش در چنین شرایطی نه تنها کمکی به برگشت اطلاعات نخواهند کرد بلکه ممکن است شرایط را پیچیده‌تر کرده و باعث از بین رفتن اطلاعات برای همیشه شوند.

کارشناسان مرکز هارد ایران با سال‌ها تجربه و تخصص و استفاده از مدرن‌ترین ابزار‌های بازیابی اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاعات USBسوخته را به شما بازمیگرداند. بنابراین بدون هیچ نگرانی با مرکز هارد ایران تماش گرفته و مشاوره رایگان بازیابی اطلاعات خود را با کارشناسان ما شروع کنید.

 • دانلود نرم افزار ریکاوری فلش  Recoverit Data Recovery

نرم‌افزار سریع و ایمن

تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

Recoverit Data Recovery

با دانلود نرم افزار ریکاوری فلش سریع و ایمن و تمامی فایل‌های از بین رفته از درایو فلش USB را با شرایط مختلف نرم افزاری بازیابی خواهید کرد. می‌توان از آن برای بازیابی اطلاعات فلش فرمت شده از جمله فیلم ها، فایل‌های صوتی، آرشیو، ایمیل و عکس‌ها استفاده کرد.

دانلود نرم افزار recoverit
تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش
 • دانلود نرم افزار ریکاوری فلش Data Rescue PC 3.2

بهترین گزینه برای فلش های فرمت شده

Data Rescue PC 3.2

نرم‌افزار Data Rescue PC 3.2نه تنها برای بازیابی فایل‌های از دست رفته، بلکه برای بازیابی پیکربندی پارتیشن ها، رکوردهای بوت و آرایه‌بندی پیچیده Raid نیز استفاده می‌شود. این نرم‌افزار بازیابی اطلاعات USB همچنین به شما کمک می‌کند از خرابی‌های فیزیکی هارد یا فلش خود به موقع مطلع شوید تا قبل از از دست رفتن اطلاعات بیشتربرای بازیابی اطلاعات اقدام کنید.

نقاط قوت نرم افزار:

در فایل دانلود نرم افزار ریکاوری فلش جدید این نرم‌افزار آپشن IMAGING را به آخرین ورژن خود اضافه کرده تا در صورت بروز نقص مکانیکی (و قبل از از بین رفتن کامل اطلاعات) بلافاصله یک نسخه کپی بایت به بایت از فلش خود تهیه کنید.

نقاط ضعف نرم افزار:

این نرم‌افزار بازیابی اطلاعات فقط به بازیابی فایل‌های فرمت شده فلش محدود می‌شود.

دانلود نرم افزار data rescue
 • دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

  Recuva

یک نرم‌افزار رایگان بازیابی اطلاعات حرفه‌ای

تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

Recuva

Recuva یک نرم‌افزار رایگان بازیابی اطلاعات حرفه‌ای است که می‌تواند اطلاعات از دست رفته را از فلش بازیابی کند. علاوه بر این، دانلود نرم افزار ریکاوری فلش Recuva می‌تواند برای بازیابی تصاویر، ایمیل ها، اسناد و فیلم‌ها نیز استفاده شود. استفاده از آن آسان است و نرم‌افزار قسمت سخت ریکاوری فلش را برای شما انجام می‌دهد. این نرم‌افزار دارای نسخه پرتابل نیز می‌باشد بنابراین نیازی به نصب ندارد.

نقاط قوت:

استفاده از آن آسان است و حجم دانلود کمی دارد.

نقاط ضعف:

صفحه استخراج فایل‌ها در این نرم افزار کمی گیج کننده است.

دانلود نرم افزار recuva
تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش
 • Wise Data Recovery

Wise Data Recovery

این نرم‌افزار یک ابزار رایگان بازیابی فلش است که برای بازیابی سریع فایل‌های فشرده، فایل‌های صوتی، فیلم‌ها، اسناد و عکس‌ها استفاده می‌شود.پس از دانلود نرم افزار ریکاوری فلش wise data recovery این نرم‌افزار نتایج اسکن را رتبه‌بندی می‌کند و سپس میان سختی بازیابی را نشان می‌دهد و دارای یک گزینه جستجوی پیشرفته است که به کاربر امکان می‌دهد اطلاعات حذف شده را به سرعت پیدا کند.

Wise Data Recovery یک نسخه قابل حمل نیز دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به نصب در هر کامپیوتر و شرایطی از این نرم‌افزار استفاده کنید.

نقاط قوت:

پشتیبانی از چندین زبان

نقاط ضعف:

این نرم‌افزار فقط آن دسته از فایل‌هایی را که در اسکن شناسایی کرده باشد بازیابی می‌کند.

دانلود نرم افزار Wise Data Recovery
 • نرم‌افزار پاندورا Pandora Recovery

یک نرم‌افزار رایگان برای بازیابی فایل‌های پاک شده

تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

نرم‌افزار پاندورا

Pandora Recovery یک نرم‌افزار رایگان برای بازیابی فایل‌های پاک شده از درایوهای فلش می‌باشد که بصورت تخصصی ریکاوری فایل‌های رمزگذاری شده، آرشیو شده، مخفی یا فشرده شده را نیز انجام میدهد. با دانلود نرم افزار ریکاوری فلش پاندورا همچنین می‌توان از آن برای پیش نمایش، جستجو، مرور و بازیابی فایل‌های حذف شده صرف نظر ازفرمت آن‌ها استفاده کرد. همچنین این نرم‌افزار می‌تواند ویس، فیلم، اسناد و تصاویر را از فلش یا رم سوخته بازیابی کند.

نقاط قوت:

هر فایل‌های پاک شده‌ای که هنوز بازنویسی نشده باشد را بازیابی می‌کند.

نقاط ضعف:

فقط فایل‌های پاک شده را بازیابی می‌کند.

دانلود نرم افزار pandora
تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش
 • نرم‌افزار بازیابی اطلاعات iCare

دانلود نرم افزار ریکاوری فلش iCare

iCare Data Recovery برای بازیابی فایل‌ها و پوشه‌های از دست رفته در اثر فرمت کردن فلش یا رم خراب استفاده می‌شود. به غیر از فلش، این نرم‌افزار رایگان می‌تواند برای بازیابی فایل‌ها از هارد دیسک‌ها و کارت‌های SD نیز استفاده شود.

با این وجود این برنامه ریکاوری برای بازیابی عکس‌ها مناسب نیست زیرا می‌تواند آن‌ها را شناسایی کند اما نمیتواند آن‌ها را بازیابی کند.

این نرم‌افزار دارای یک حالت WIZARD است که به کاربرانی که هیچ دانشی از ریکاوری اطلاعات ندارند اجازه میدهد بصورت خودکار بازیابی فلش خراب خود را انجام دهند.

نقاط قوت:

این نرم‌افزار یک ابزار همه کاره بازیابی انواع فایل، سیستم‌های کامپیوتری، کارت‌های حافظه، کارت‌های SD، فلش درایو‌ها و هارد ‌های اکسترنال میباشد.

نقاط ضعف:

زمان تقریبی ریکاوری و اندازه فایل‌ها در طول فرآیند بازیابی نمایش داده نمیشود.

دانلود نرم افزار icare
 • دانلود نرم افزار ریکاوری فلش  Undelete 360 Recovery

تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

Undelete 360 Recovery

Undelete 360 Reovery بهترین نرم‌افزار برای بازیابی فایل‌های پاک شده به صورت عمدی یا ناخواسته از فلش مموری است. با دانلود نرم افزار ریکاوری فلش  undelete 360 فایل‌های پاک شده از سطل آشغال گوشی، رایانه، کارت‌های SD، دوربین‌های دیجیتال و گوشی‌های هوشمند نیز به راحتی توسط این نرم‌افزار قابل بازیابی هستند.

نقاط قوت:

دارای یک نسخه آزمایشی رایگان است که تمامی فایل‌های از دست رفته را بدون مشکل بازیابی می‌کند.

نقاط ضعف:

گاهی اوقات فایل‌های بازیابی شده را با اسم‌های عجیب و غریب استخراج میکند که شناسایی یا جستجوی فایل مورد نظر را دشوار می‌کند.

دانلود نرم افزار Undelete 360 Recovery
تصویر دانلود نرم افزار ریکاوری فلش
 • دانلود نرم افزار ریکاوری فلش Stellar Data Recovery

برنامه بازیابی ایمن و کامل فایل‌های از دست رفته

Stellar Data Recovery

این برنامه بازیابی ایمن و کامل فایل‌های از دست رفته شما را طی سه مرحله ساده تضمین می‌کند. به طور خاص، از این نرم‌افزار برای بازیابی ویس، فیلم، ایمیل، عکس و اسناد از دست رفته از درایوهای USBسوخته، کامپیوتر‌های شخصی، لپ تاپ ها، دوربین‌های دیجیتال و سایر حافظه‌ها استفاده می‌شود.

نقاط قوت:

نصب برنامه سریع است و استفاده از ان بسیار ساده میباشد.

نقاط ضعف:

اسکن فایل نسبت به دیگرنرم افزارهای بازیابی اطلاعات زمان بیشتری می‌برد. هزینه این نرم‌افزار بازیابی اطلاعات نیز با توجه به کاربرد‌های آن بسیار بالا میباشد.

توضیحات کاربردی برای نرم افزار stellar
دانلود نرم افزار stellar

4 دیدگاه برای “دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

 1. آرش آرادنیا گفته:

  من از پاندورا استفاده کردم تقریبا همه اطلاعاتم رو برگردوند فقط یه سریش اجرا نمیشن.راه حل چیه؟

  • کارشناس گفته:

   با سلام
   متاسفانه نرم افزارهای رایگان در اکثر مواقع به شما اجرایی نمیدهند. راه حل منطقی استفاده از نرم افزارهای بازیابی اورجینال است.

 2. Ahmad گفته:

  سلام وقتتون بخیر، بزرگوار برنامه ای هست که با گوشی بشه فلش رو ریکاوری کردش؟؟ آخه هیچ جوره دسترسی به کامپیوتر ندارم

  • کارشناس گفته:

   درود بر شما
   نه متاسفانه این امکان وجود ندارد و علیرغم تبلیغات زیادی که سایتهای دیگر انجام داده اند ولی این امکان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید!